12 maja 2017 Udostępnij

Najbardziej naturalny sposób zwiększenia ruchu na stronie internetowej

Każdy, kto posiada stronę internetową, niezależnie od tego, czy to blog, czy witryna tematyczna, czy sklep, chciałby, żeby na stronę trafiało jak najwięcej osób. Obecnie głównym źródłem odwiedzin jest wyszukiwarka internetowa. Dobrze by więc było, by po wklepaniu odpowiedniego hasła, nasza witryna wyświetlała się, jeśli nie na samej górze, to chociaż na pierwszej stronie - w pierwszej dziesiątce wyników. Aby tak się działo, strona musi być dobrze spozycjonowana w tematyce, której dotyczy. Można w tym celu zatrudnić specjalistę, który za pomocą technicznych sztuczek wypromuje naszą witrynę, jednak nie jest to tania usługa (nie jest może także specjalnie droga, ale jednak kosztuje, co przy witrynach niekomercyjnych może okazać się niepotrzebnym kosztem).

Jeśli nie chcemy płacić, należałoby samemu wziąć się do pracy nad promocją naszej strony internetowej. Niezależnie od tego, czy znamy się na mechanizmach CEO, działaniu robotów pozycjonujących wyniki w przeglądarce i promocji w ogólności, warto pamiętać, że niektóre rzeczy bronią się same. Najlepszą drogą do tego, by odwiedzający wracał na naszą stronę, jest zapewnienie mu wysokiej jakości treści, a tę przecież stworzymy sami. Dobre, poprawnie napisane i zawierające ciekawe informacje tematy sprawią, że czytelnicy będą sobie witrynę polecać, umieszczać linki do niej i po prostu czytać. Spowoduje to nie tylko ten sztuczny, wypromowany ruch zapewniony przez sprytne algorytmy wyszukiwarek, ale także prawdziwego odbiorcę z krwi i kości, który skorzysta z informacji zawartych na naszej stronie internetowej, chętnie powróci gdy pojawi się nowy artykuł i powie o nas znajomym, którzy mają podobne zainteresowania.

Oczywiście warto, by pierwsi użytkownicy pojawili się na stronie, ale to się stanie prędzej czy później. Aby stało się prędzej, warto skorzystać z prostych narzędzi, takich jak meta znaczniki czy wytłuszczanie lub podkreślanie kluczowych haseł, by stały się bardziej widoczne i dla użytkowników i dla robotów pozycjonujących. Dodatkowo, ktokolwiek trafi na naszą stronę, trafi tam z powodu faktycznej treści, a nie z powodu sztucznego ruchu wywołanego wysoką pozycją w wyszukiwarce. Pisząc dobre, konkretne i treściwe teksty najlepiej przysłużysz się swojej witrynie i wszystkim, którzy kiedykolwiek z niej skorzystają.

Media Click

ul. Aleksandra Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław Tel. 71 757 58 15 Tel. kom. 601 774 553 Co powinien zawierać audyt SEO? Uzupełnij wiedzę na https://mediaclick.pl/.

Adam z AdWell.pl

Wariat na punkcie marketingu!